הובלת פסנתרים

הובלות פסנתרים אלפנדרי - להזמנת הובלת פסנתר לחץ כאן
מומחים ל הובלות פסנתרים 050-5305288


הובלת פסנתרים דורשת מומחיות מיוחדת. ולכן בעת בחירת חברת הובלות פסנתרים יש לוודא שיש לחברת הובלות נסיון בהובלת פסנתרים, שהחברה מספקת אחריות על הובלת הפסנתר וכן ביטוח הולם. מומלץ לקבל את ההתחייבות לאחריות על הובלת הפסנתר בכתב, עם לוגו החברה ופרטים מלאים של חברת ההובלות: טלפון, מספר עוסק מורשה של חברת ההובלות, כתובת חברת ההובלות, שם מנהל חברת ההובלות ושם חברת הביטוח של חברת ההובלות. טיפ אישי - אני ממליץ להעזר בחברת הובלות פסנתרים שעוסקת רק בהובלות פסנתרים - איך יודעים זאת? בדרך כלל יהיה כתוב על משאית ההובלות - הובלות פסנתרים. שאני נדרש להוביל פסנתר - אני מתקשר ליהודה אלפנדרי - יהודה מומחה בעניין הובלת פסנתרים ויש לו מוניטין רב בהובלת פסנתרים עוד משנת 1990 - לחץ כאן.

הובלת פסנתר חדש - הובלה ישירה מחנות פסנתרים
פסנתר חדש מומלץ להוביל רק עם חברת ההובלות של חנות הפסנתרים מהסיבות הבאות:
1. אחריות על הפסנתר עלולה להתבטל באם הפסנתר הובל על ידי חברה שאינה מקצועית בהובלת פסנתרים.
2. חברה שאינה מומחית בהובלת פסנתרים עלולה לגרום לנזק בלתי הפיך לפסנתר.
3. חנות הפסנתרים סומכת על חברת ההובלות עליה היא ממליצה.
4. מחיר הובלת הפסנתר יהיה בדרך כלל זול יותר ע"י החברה המומלצת מטעם חנות הפסנתרים.

מחיר הובלת פסנתר ניצב - כמה עולה להוביל פסנתר?
מחיר הובלת פסנתר ניצב תלוי במספר הקומות שיש להרים את הפסנתר. בשנת 2012 מחיר הובלת פסנתר ניצב על ידי חברת הובלות פסנתרים שזאת התמחותה עומד על כ 410 ש"ח על הובלת פסנתרים בין חדרה לגדרה + 60 ש"ח לכל קומה. למשל מחיר הובלת פסנתר ניצב לקומה ראשונה יעלה 470 ש"ח, מחיר הובלת פסנתר ניצב לקומה שניה 530 ש"ח וכך הלאה. בתנאי שטח קשים (למשל במקרים בהם משאית הובלות הפסנתרים לא יכולה להתקרב לבניין המגורים, שאין אספלט בדרך בין המשאית לבניין ונדרש להרים את הפסנתר כל הדרך) - המחירים יכולים להיות גבוהים יותר. על מחיר הובלת הפסנתר יש להוסיף מע"מ כדין. הובלת פסנתר כנף המחיר גבוה יותר - יש צורך לתאם את המחיר עם המוביל. הובלות פסנתרי כנף דרוש פרוק רגלי הפסנתר וכן מנופים מיוחדים.

הובלת פסנתר עומד/ניצב/קיר - איך מובילים פסנתר עומד?
תחילה מכסים את הפסנתר בשמיכה שתגן עליו בעיקר מפני מכות לא צפויות ממשקופים או חפצים בדרך. שני אנשים ירימו את הפסנתר וידחפו מתחת משטח הובלה על גלגלים. כל עוד אנו נעים במישור ניתן להעביר את הפסנתר על גבי משטח ההובלה. ברגע שמגיעים למדרגות - חובה להרים את הפסנתר ולשמור עד כמה שאפשר על היותו ניצב מבלי לטלטל את הפסנתר לצדדים. להלן דוגמא סרטון הדרכה - איך מובילים פסנתר ניצב:

הובלת פסנתר כנף - איך מובילים פסנתר כנף?
לפני תחילת הובלת פסנתר כנף, נכסה אותו בשמיכה מכל צדדיו, נהדק את השמיכה בניילון נצמד. נפרק את רגלי הפסנתר ונמשיך לחזק את פסנתר הכנף בחבל רחב מיוחד. נרים את הפסנתר על משטח גלגלים ונעביר את הפסנתר בזהירות. להלן סרטון הדרכה להובלת פסנתר כנף:לימוד פסנתר - מנגנים במספרים