אודות - לימוד נגינה בפסנתר - מנגנים במספרים

דרך קלה ונעימה להכנס לעולם הקסום של המוזיקה

אם מתחיל לדגדג לך באצבעות ללחוץ על המקלדת ולנגן משהו קטן מהיר ונחמד מבלי להשקיע שנים של לימוד מוזיקה, או סימוני תווים מסובכים אתר מנגנים במספרים זה הוא הכתובת הנכונה עבורך. באמצעות שיטה פשוטה שפיתחתי - מנגנים במספרים - כל אחד יכול ללמוד לנגן בפסנתר תוך זמן קצר מאוד, אף מבלי לקרוא תווים. תוך פחות מדקה יתגלה הבטהובן שהיה חבוי בך ... :) למשל, כאן, ניתן ללמוד לנגן את הקטע המוכר ביותר מתוך הסימפוניה התשיעית של בטהובן. כמובן ששיטה זאת מתאימה בעיקר למתחילים ולנגינת שירים ומנגינות המאפשרות זאת, אך פועל יוצא של שיטה זאת שהיא יכולה להוות פתיחת דלת לעולם הקסום של המוסיקה בצורה נעימה ביותר.

יחודיות השיטה ופשטותה מאפשרת להתיידד עם הפסנתר במהירות, ולהתחיל לנגן ממש בקלות כמעט בכל גיל - ילדים ילדות , נערים נערות , חיילים חיילות , מובטלים מובטלות, סטודנטים סטודנטיות, עובדים עובדות , מנהלים מנהלות , מנכ"לים מנכ"ליות , מורים מורות, אבות אמהות , סבים סבתות , פנסיונרים פנסיונריות. כולם יכולים ללמוד לנגן בפסנתר - ולנגן במספרים בכיף, הן בדרך העשרה ללימודים עם מורה נגינה מקצועי והן בדרך לימוד עצמי באמצעות אתר לימוד נגינה בפסנתר זה. בקיצר למי שיש עניין להכנס לעולם הקסום של המוזיקה - נגמרו התירוצים - היום זה אפשרי בקלות! כל שנדרש הוא השקעה קטנה של מספר דקות בודדות ביום - .. והופ תוך זמן קצר הפסנתר שלך או האורגן הקטן שבידך הופך להיות ידידך המוסיקלי. באמצעות אתר דידקטי מוסיקלי זה - גם תלמיד בית ספר הלומד בכתה א יכול להתחיל ללמוד לנגן בפסנתר הן באופן עצמאי ו/או כחלק מתוכנית העשרה למוסיקה .

אתר זה כתוב בשיטה מתקדמת וחדשנית (ראשון מסוגו בכל העולם בעת פיתוחו), נועד להקל ולהנעים לך את הכניסה לעולם המוסיקה באמצעות פסנתר דיגיטלי לימודי שפיתחתי - לכל צליל או תו יש מספר. במקום דו-רה-מי יש 1-2-3 שרשומים מתחת לקלידים וכאן לומדים לנגן בפסנתר כאילו זה משחק. הקלדה על מקש מספר 1 במקלדת שלך תפיק את התו דו, הקלדה על מקש מספר 2 תפיק את הצליל רה, הקלדה על מקש מספר 3 תפיק את הצליל מי וכך הלאה. כמו כן, על כל מקלדת בפסנתר הוירטואלי הלימודי באתר מסומנת האות באנגלית: דו=C רה=D מי=E פה=F סול=G לה=A סי=B דו גבוה=C1 רה גבוה=D1 מי גבוה=E1 פה גבוה=F1 ומעל כל תו מסומן המיקום שלו בסולם המוסיקלי כפי שכותבים במחברת התווים, אם אתם מנגנים בשביל הכיף אין צורך לזכור זאת, אך ככל שמנגנים בפסנתר יחודי שבאתר זה יותר, התווים וטון הצלילים יתמעו בזיכרון שלכם ויהיה לכם קל יותר להתקדם בעולם המוסיקלי. בשיעורים המתקדמים נלמד איך להפיק את הדיאזים או במולים - צלילי הקלידים השחורים הצרים בפסנתר, ולמי שיש עוד קצת סבלנות וכוח רצון ללימוד עצמי, יוכל לעבור לנגן בפסנתר גדול יותר עם שתיי ידיים, קלידי פסנתר זה במחשב הם שונים (כמעט כל הקלידים במחשב בחגיגה - מכיל שתיים וחצי אוקטבות 32 קלידים ולצורך לימוד ניתן לשלוט במהירות הנגינה). מומלץ לעבור על כללי התיאוריה המוזיקלית תיאוריה מוסיקלית. להטמעת השיעורים בצורה הטובה ביותר רצוי לתכנן מרווח של שבוע בין שעור לשיעור - ולתרגל הרבה - ככל שאני יותר חוזר אני יותר זוכר. כולי תקווה שתמצאו את מירב ההנאה ותמליצו על אתר מנגנים לכל מי שאוהב מוזיקה.
        לימוד מהנה בכיף :)

           בידידות טל שרון
לימוד פסנתר - מנגנים במספרים